Ana içeriğe atla

Harika 5 dikiş tekniği! / Evde dikiş / Dikiş dersleri

5 dikis tekniğiMerhabalar;

"Evde dikiş" ve "Dikiş dersleri" konulu bu haftaki el sanatlarına ve el işlerine yönelik "El Sanatları Öğreniyorum" Eğitim videomuzda izlerken keyif alabileceğiniz 5 harika dikiş tekniği ve püf noktasıyla karşınızdayız. Özellikle dikiş okuluna yeni başlayanlar için dikiş dikme motivasyonunu yükselten, ısınma mahiyetinde bir dikiş ipuçları videosu oldu.


VİDEO:


Dikiş dikmenin püf noktalarını öğreneceğiniz bu videonun bölümleri: 00:00 Rulo dikişi düzüne çevirme 01:00 Dikiş mesafesi ayarlama 01:40 Örgü ipiyle büzgü yapımı / Büzgülü kol manşeti dikimi 03:21 Dekoratif dikiş tekniği 04:34 Düz dikiş tekniği 04:49 Çift iğne takma ve reçme dikişi (çift iğne dikişi)


Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

* Kalem etek dikimi nasıl yapılır?

* Dikiş makinesine cep nasıl dikilir?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..