Ana içeriğe atla

Kolay belden lastikli daire kloş etek dikimi ve ölçüeri / Evde dikiş / Dikiş dersleriMerhabalar;

Evde dikiş ve dikiş dersleri konulu bu El Sanatları videomuzda herhangi bir kalıba gerek duymadan, dikimi son derece kolay ve bir o kadar da şık bir belden lastikli lastikli daire kloş etek dikiminin nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Dikiş makinesiyle diktiğimiz etek ölçülerini video içerisinde verilmektedir. 

Video içerisinde önemli püf noktaları kaçırmamanız için lütfen tamamını izleyiniz. Kolaylıklar dileriz.


VİDEO:Diğer ETEK DİKİMİ videolarımız:

►Fırfırlı Anvelop etek dikimi: https://youtu.be/wO6JYZOiipw ►Asimetrik etek dikimi:https://youtu.be/9A7tf1vvZSg ►Kalıpsız lastikli etek dikimi: https://youtu.be/bCy3h0W9NRk ►Kalem etek: https://youtu.be/3bWO7ViXA8k ►Mini anvelop etek: https://youtu.be/6kwy7MKSviY ►Pratik beli lastikli etek: https://youtu.be/9sBB_6Bz42g ►Palazzo bol pantolon etek: https://youtu.be/0CcZbg9-0FE

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..