Ana içeriğe atla

Yapımı çok kolay salopet BEBEK TULUMU kesimi ve dikimi / Evde dikiş / Dikiş dersleri

salopet tulumSALOPET BEBEK TULUMU DİKİMİ ( Baby romper sewing)

Merhabalar;

Evde dikiş ve dikiş dersleri konulu bu El Sanatları videomuzda, bebeğiniz için dikiş makinesi yardımıyla kendinizin dikebileceği bir bebek tulumu modeli. Video içerisinde ölçülerini de verdiğimiz bu tulum bebeğinize çok yakışacak.

Kalıpsız ve pratik adım adım bebek tulumu yapılışı 


***

   Videolarımız dikiş eğitimi ve yeni başlayanlar için dikiş projeleri kapsamında, halk eğitim kurslarına, el sanatları derslerine yardımcı kaynaklık teşkil etmekte olup bir nevi interaktif el sanatları kursudur. Ayrıca Halk Eğitim dikiş kursuna başlayacaklar için de dikiş dersleri adına ideal bir hazırlıktır.

Dikiş dikme videoları bunla da sınırlı kalmayıp, dikiş makinesinde dikiş nasıl dikilir;  dikiş makinesi arızaları nasıl giderilir; ilaveten makinede dikiş yapamayanlar için de elde dikiş nasıl yapılır ve elde dikiş tekniklerini ve çeşitlerini de kapsamaktadır.


VİDEO:Videolarımız dikiş eğitimi ve yeni başlayanlar için dikiş projeleri kapsamında, halk eğitim kurslarına, el sanatları derslerine yardımcı kaynaklık teşkil etmekte olup bir nevi interaktif el sanatları kursudur. Ayrıca Halk Eğitim dikiş kursuna başlayacaklar için de dikiş dersleri adına ideal bir hazırlıktır.

Dikiş dikme videoları bunla da sınırlı kalmayıp, dikiş makinesinde dikiş nasıl dikilir;  dikiş makinesi arızaları nasıl giderilir; ilaveten makinede dikiş yapamayanlar için de elde dikiş nasıl yapılır ve elde dikiş tekniklerini ve çeşitlerini de kapsamaktadır.


Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

Bebek emzirme yastığı nasıl yapılır?

Bebek kundak yapımı | Uyku tulumlu bebek kundağı nasıl dikilir?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..