Ana içeriğe atla

Beli lastikli kısa kalem etek kesimi ve dikimi / 5 dakikada dik! / Evde dikiş / Dikiş dersleriMerhabalar;

Evde dikiş ve dikiş dersleri konulu bu El Sanatları videomuzda 5 dakikada kesimini ve dikimini anlattığımız çok beli lastikli bir etek modeliyle karşınızdayız.

İzlerken sıkmayan ve seyir keyfi yüksek bu etek dikimi videosunu izlerken ayrıca başka dikim işlerinizde kullanabileceğiniz, çok işinize yarayacak dikiş ipuçları ve püf noktalarını da öğreneceksiniz.

Herkesin anlayabileceği şekilde çalıştığımız bu videoyu izlediğinizde gerçekten siz de kolaylıkla dikebileceksiniz.

Bu arada görüşleriniz bizim için önemlidir. Bu yüzden yorumlarınızı videomuzun altına bırakabilirseniz çok seviniriz. Bu sayede size geri dönüş yapabiliriz.

Kolay gelsin.


VİDEO:Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

Muhteşem asimetrik anvelop etek dikimi

Fırfırlı Anvelop Etek dikimi ve kalıbı

>> English version of this pencil skirt sewing

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..