Ana içeriğe atla

Viskon kumaş nedir? Nerelerde kullanılır? Viskonun 7 özelliğiViskon kumaş, bir tür poliüretan (PU) kumaştır. Genellikle giyilebilir giysiler ve aksesuarlarda kullanılır çünkü su geçirmez ve hava geçirmez özellikleri vardır. Aynı zamanda hafif ve esnek olduğu için konforlu bir his sağlar.

Viskon kumaş, açık hava etkinlikleri, tatil seyahatleri ve outdoor aktiviteler için idealdir. Örneğin, yağmurlu havalarda giyilebilecek yağmurluklar, şapkalar ve botlar gibi ürünler yapılabilir. Ayrıca, bu kumaşın hava geçirmez özelliği nedeniyle, tatile giderken giymek için uygun çantalar ve valizler yapılabilir.

Viskon kumaşı birçok farklı özelliğe sahiptir:


1. Su geçirmez: Viskon kumaşın su geçirmez özelliği nedeniyle, yağmurlu havalarda koruyucu bir katman sağlar.


2. Hava geçirmez: Bu kumaş, hava geçirmez özelliği nedeniyle, rüzgar ve soğuk hava etkilerini engelleyebilir.


3. Hafif ve esnek: Viskon kumaş, hafif ve esnek olduğu için konforlu bir his sağlar ve daha rahat hareket etmenizi mümkün kılar.


4. UV ışığına dayanıklı: Viskon kumaş, UV ışığına dayanıklıdır ve renklerinin solmamasına yardımcı olur.


5. Kolay temizlenebilir: Viskon kumaşı kolayca yıkayabilir ve kolayca kurabilirsiniz.


6. Dayanıklı ve uzun ömürlü: Viskon kumaş, dayanıklı ve uzun ömürlüdür ve uzun süre kullanılabilir.


7. Ekonomik: Viskon kumaşı fiyat olarak uygun ve ekonomiktir ve birçok farklı ürün için kullanılabilir.


Şuradaki dikiş öğreniyorum ve dikiş eğitimi videoları da size göre:

Ay dede yastık dikimi nasıl yapılır?

Yıldız yastık nasıl dikilir?

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..