Ana içeriğe atla

HakkımızdaBiz kimiz?

  Biz,  el sanatlarına ilgi duyan, aynı zamanda profesyonel anlamda da el sanatlarının bir çok alanında uygulamalı dersler veren ve ortaya ürün çıkaran bir ekibiz.


Amacımız nedir?Amacımız, niyetimiz modern tezgahların üretim kalıplarından bir çırpıda döküleveren, kullanıma ve dekoratife yönelik çeşitli eşyaların üretimini bir nebze de olsun "el emeği"ne "göz nuru"na döndürmek; eskiden olduğu gibi...
Elbette ki bu niyet eskiye salt bir nostaljik özlemden ziyade son derece hareketli modern hayatın koşuşturması içerisinde "hazıra rağbet" gösteren insana bu yorucu koşuşturmaya hem biraz "paydos" dedirtmek hem de kendi üretimiyle kendini keşfetmesni sağlamak... Hem de kendi üretimiyle ortaya koyacağı eserden dolayı hissedeceği mutluluğa vesile olmak...

Ayrıca video çekimlerini yaptığımız ürünün birebir kendisini "EL SANATLARI ÖĞRENİYORUM ÜRÜNLERİ MAĞAZAMIZDAN satın alabilirsiniz.

Yorumlar

En çok yapılanlar / Dikilenler

Triko kumaş kısaltma ve kesme | Triko hırka boyu kısaltma - VİDEO

Triko nasıl kısaltılır ve kesilir? - Videolu anlatım-    Merhabalar, "El Sanatları Öğreniyorum "un değerli ziyaretçileri...  Merak edilen bir konuyla karşınızdayız. Bu videoumuzda sizlere triko hırka üzerinde bir triko nun nasıl kısaltılabileceğini ve nasıl kesilebileceğini anlattık. Siz de videolu anlatımımızı izleyerek, trikolarınıza zarar vermeden boylarını kısaltaabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra yeni çalışmalarımızdan haberdar olmak için kanalımıza ABONE olmayı unutmayın... Buyurun... VİDEO:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler ve uygulama alanları - VİDEO

Epoksi nedir? Epokside kullanılan malzemeler.  Epokside kullanılan malzemeler -Videolu Anlatım- Merhabalar, websitemiz "El Sanatları Öğreniyorum" a hoş geldiniz. Bu videomuzda sizlere epoksi nedir , epokside kullanılan malzemeler e, epoksi uygularken dikkat edilmesi gerekenler e değiniceğiz. VİDEO:

Boncuktan papatya desenli kolye yapımı | Takı nasıl yapılır?

Boncuktan çiçekli (papatya) kolye yapımı VİDEO:   Merhabalar; El Sanatları Öğreniyorum YouTube Kanalı mızda bu haftaki "Nasıl Yapılır?" ve "Kendin Yap" konseptli El Sanatları Eğitim videomuzda , Miyuki boncuktan kolye yapımı nı anlattık.   Papatya çiçeği nden ilham alarak yaptığımız bu kolye yi ister kendiniz kullanabilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu videomuzda da olduğu gibi boncuk kolye yapımında sizlerin de kolaylıkla yapabileceğiniz modelleri seçiyoruz.   Adım adım kolye yapılışı nı anlattığımız videomuzu izleyerek siz de takınızı zorlanmadan yapabilirsiniz. Kolyenin yapımında siz de istediğiniz renkte boncukları kullanabilirsiniz. Rengarenk bir kolye de olabilir. Bu size kalmış. Buyrun videomuz:   ➤  Mağazamız açıldı! El işi ürünlerimizde satın alabilirsiniz!..